خدمات ترجمه و طراحی آریرانگ تسک

. . . . .

فرایند خدمات ترجمه و طراحی

فرایند خدمات ترجمه و طراحی

تمامی کاربرانی که درخواست ترجمه یا طراحی دارند باید ابتدا قوانین سایت را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام در سایت کنند و همچنین شماره تلفن خود را برای مواقع ضروری در سایت ثبت نمایند و این اطمینان را داشته باشند که فقط مدیر سایت به شماره تلفن دسترسی خواهد داشت و این شماره در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت.

فرایند خدمات ترجمه و طراحی آریرانگ تسک

 

فرایند خدمات شامل مراحل زیر می باشد:

1)  در ابتدا مشتری پس از خواندن قوانین ثبت سفارش و ثبت نام در سایت و درج شماره تلفن درخواست خود را در قسمت سفارش ترجمه یا طراحی ، ثبت می کند و همچنین فایل مورد نظر ترجمه را برای سفارشهای ترجمه، باید در قسمت مورد نظر آپلود کند. تمام درخواستهای ثبت شده توسط مشتری و وضعیت آنها در بخش سفارش ها قابل مشاهده می باشد.

2)  پس از ثبت سفارش، این سفارش باید توسط مدیر ترجمه یا مدیر طراحی سایت تایید شود. تایید سفارش شامل بررسی و تایید تعداد صفحات ترجمه در سفارش ترجمه، زمان پیشنهادی برای اتمام ترجمه یا طراحی، محاسبه مبلغ بیعانه و مبلغ کل و همچنین انتخاب مترجم یا طراح توسط مدیر ترجمه یا طراحی می باشد.

3)  پس از تایید توسط مدیر ترجمه یا طراحی و انتخاب مترجم یا طراح مبلغ بیعانه محاسبه شده و مشتری باید مبلغ بیعانه را به صورت آنلاین پرداخت کند. تا زمانی که بیعانه پرداخت نشود مقاله برای مترجم و درخواست طراحی برای طراح ارسال نخواهد شد.

4)  پس از پرداخت بیعانه، درخواست به مترجم یا طراح ارسال می شود و مترجم یا طراح باید درخواست را در قسمت درخواستها، تایید کرده و کار ترجمه یا طراحی را شروع کند.

5)  پس از پایان ترجمه یا طراحی، مترجم یا طراح باید فایل ترجمه شده یا طراحی شده را در قسمت تایید ترجمه یا طراحی در قسمت درخواستها آپلود کند و پایان ترجمه یا طراحی را تایید کند.

6)  در این مرحله در قسمت سفارشهای مشتری وضعیت پرداخت مابقی مبلغ فعال شده و مشتری باید مبلغ محاسبه شده را به صورت آنلاین پرداخت کند.

7)  مشتری پس از پرداخت می تواند فایل ترجمه شده یا طراحی شده را دریافت کرده و به کیفیت کار انجام شده به مترجم یا طراح امتیاز بدهد و یا در صورت شکایت در قسمت تماس با ما شکایت خود را مطرح نماید.

ورود به سایتقوانین

آموزش

تعرفه خدمات

سفارش ترجمه

سفارش طراحی

لینک های مرتبط

منو

لینک های مفید

Google

صفحه اصلی